DENİZBANK, "PROCEED" KART YÖNETİM SİSTEMİYLE GALATASARAY ÖN ÖDEMELİ KART PROJESİNİ HAYATA GEÇİRDİ...

DenizBank, SmartSoft'un PROCEED Prepaid/Debit Kart Yönetim Sistemini seçerek Galatasaray Ön Ödemeli Kart projesini hayata geçirdi ve bankacılık sektöründe önemli bir başarıya daha imza attı. Kart ve POS tarafında hızlanan sektörde DenizBank, SmartSoft teknolojileriyle pazarda önemli bir rekabet avantajına sahip.

2010 yılında kartlı ödeme sistemlerinde SmartSoft'un OCEAN-Kart Yönetim Sistemi, IIDS-Neural Fraud Yönetim Sistemi, PROCEED-Prepaid/Debit  Kart Yönetim Sistemi,  SmartProduction Kart Basım Sistemleri ve PALMARIS Instant Issuance sistemlerine geçişini 6 ay gibi kısa bir sürede tamamlayan DenizBank,  SmartSoft'un sağladığı ürün ve deneyimlerinin kendileri için bir avantaj olduğunu düşünüyor.

PROCEED,  bankanın değişik iş kollarına hızlıca adaptasyonunu sağlıyor...

PROCEED çözümü, bankanın mevcut sistemine entegre olarak kartlı ödeme sistemlerinde yüksek sayda düşük ücretli işlemlerin söz konusu olduğu ulaşım, kampüs, taraftar kart, otopark gibi iş kollarına çok kısa sürede adapte olmasını sağlıyor.  MasterCard/Visa temassız ön ödemeli spesifikasyonları ile çalışarak bankanın bu karmaşık iş kollarına da  adapte oluyor ve yüksek seviyede  hızlı üretim imkanı sağlıyor.

MasterCard Mchip 4.0 PayPass, VISA payWave, Oracle 11G, Microsoft MS SQL 2008 ve diğer business ve teknolojiler SmART FrameWork Teknolojisi tarafından  destekleniyor...

SmartSoft'un diğer ürünleri gibi SmART FrameWork mimarisini kullanan PROCEED,  Oracle 11G, Microsoft MS SQL Server 2008 gibi farklı databaseleri destekleyerek bankaya bu sektörde önemli bir teknolojik güç  sunuyor. SmART FrameWork ulaşım, taraftar kart, kampüs projeleri gibi bankacılık işlemlerinin değişik iş modelleri üzerinde kurgulanmasını sağlayarak bankalar için bu sistemlerin kolay entegre edilebilmesine imkan veriyor.

Bu teknolojileri kullanarak üretim hızımızda ve rekabette önemli mesafeler katettik...

DenizBank Bilgi Teknojileri ve Destek Operasyonları Genel Müdür Yardımcısı Dilek DUMAN yeni projeleriyle ilgili olarak  "Intertech ve SmartSoft   ekipleri ile   6 aylık kart paketi geçişimiz ardından Galatasaray Prepaid/debit projesi gibi bir büyük projeye daha imza attık. Bu teknolojiler ile üretim hızımız arttı, değişik iş kollarına entegrasyon ve bankalar arası rekabette çok önemli bir rekabet avantajı yakaladık. Kısa zamanda iki ekibin koordineli çalışması ile PROCEED'in diğer iş kollarını da devreye alarak ön ödemeli projelerde DenizBank olarak müşterilerimize çok daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacağız " dedi.

DenizBank dünyada eşine az rastlanır bir "Başarı Öyküsü”

SmartSoft Genel Müdürü Murat Göksenin GÜZEL konuyla ilgili olarak "DenizBank ile ilk 6 ay dünyada eşine az rastlanır başarılı bir geçiş tamamladık. Ardından bu denli büyük  bir ön ödemeli kart projesini hayata geçirmekten son derece mutluyuz. Intertech ve SmartSoft ekiplerine yoğun, tempolu bir çalışma sonrasında bize yaşattıkları bu mutluluk  için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" diyerek sözlerini sonlandırdı.Tel : +90 (212) 328 33 31
Fax: +90 (212) 285 40 93
  www.smartsoftww.com
e-mail: info@smartsoftww.com
SmartSoft:ITU Ayazağa Kampüsü Teknokent ARI-2 A Blok Kat :2 Maslak 34469 İSTANBUL/TURKEY
SmartGroup-US LLC: 244 5TH AVE #2551 NEWYORK, NY 10001-7604 / USA
SmartGroup Balkans, DOO: 27-th of March Street- No:501 Skopje /MAKEDONYA
Arşiv için tıklayınız...
Nis, May, Haz, Tem,, AğuEyl